Ücretsiz WordPress Temaları 2019

Ücretsiz WordPress Temaları 2019

WordPress kullanıcıları için hazırlanmış birbirinden güzel, SEO dostu, responsive wordpress temalarını arşivledim. Bu temaların en iyi yanı temiz bir kodlama yapısına haiz olmaları.

WordPress kullanıcıları öteki kullanıcılara gore tema mevzusunda daha şanslılar. Bir oldukça geliştirici Blogger, Jomla benzer biçimde web servisleri yerine WordPress için tema geliştirmekte. Hal bu şekilde olunca da birbirinden varlıklı içerikleri ve özellikleri olan temalar ortaya çıkıyor. 

Türkçe WordPress Temaları da her geçen gün artmakta. Bir oldukça forum sitesinde Türk geliştiriciler de kendi temalarını sunuyorlar.

Parasız WordPress Temaları

Bu temaların bazılarını isterseniz daha çok özellik ile minik ücretler karşılığı premium olarak yükseltme imkanınız bulunmakta. Fakat parasız versiyonları ile de kolayca kullanmanız mümkün.

1- Awaken WordPress Teması

WordPress magazin siteleri için tasarlanmış fakat kişisel bloglarda da kullanımı olan Aweken WordPress Teması görsel olarak kullanıcılarına şık tasarımlar sunuyor. 

Awaken WordPress Teması

İncele İndir

2- Activello WordPress Teması

Kişisel bloglar için tasarlanmış bu parasız wordpress teması büyük bir manşet alanı ile dikkat çekici. Sidebar da yer edinen minik hakkında bölümünü kullanarak kullanıcılarınıza kendiniz hakkında minik fikirler verebilirsiniz. Öteki projeler için de oldukça kullanışlı bir tema bulunduğunu düşünüyorum.

Activello WordPress Teması

İncele İndir

3- Olsen WordPress Teması

Sadeliği ve beyazlığı ön plan da tutan wordpress teması, kullanıcılarına sadeliği ön plan da sunuyor. Kişisel blog kullanıcıları tarafınca daha oldukça tercih edilen bu tema, öteki projeleriniz için de özelleştirilebilir durumda. Ön seyretme yaparak daha detaylı inceleyebilirsiniz. 

Olsen Parasız WordPress Teması

İncele İndir

4- MH Magazine Lite WordPress Teması

Magazin ve haber siteleri için daha oldukça tercih edilen bu tema seo dostu bir yapıya haiz. Görsel olarak bir oldukça alana haiz olmasına karşın site açılış hızında her hangi bir yavaşlamaya haiz olmuyor.

MH Magazine Parasız WordPress Teması

İncele İndir

5- Anariel WordPress Teması

Kişisel blog ve moda temaları için daha oldukça kullanıma haiz olan bu tema, şık bir arayüze haiz. Header kısmı oldukça anlaşılı sunulmuş. Sadeliğin ön planda tutulduğu tema responsive özelliklerinde de oldukça başarıya ulaşmış.

Anariel Parasız WordPress Teması

İncele İndir

6- Newsmag WordPress Teması

Haber siteleri için düşünülmüş bu tema kullanışlı bir admin panele haiz. Kategoriler için ayrı ayrı bölümlere haiz olmasının yanı sıra özelleştirilebilir kategori alanları ile daha kullanışlı alanlar yaratmanız mümkün.

NewsMag Parasız WordPress Teması

İncele İndir

7- Sparkling Parasız WordPress Teması

Mütevazi ve keskin hatları ile dikkat çeken Sparkling teması, seo uyumlu kodlaması ile size arama motorlarında ön plana çıkaracaktır.

Sparkling Parasız WordPress Teması

İncele İndir

8- ColorMag Parasız WordPress Temaları

Tema isminden de anlaşıldığı suretiyle renkli bir tasarım sunan ColorMag teması daha oldukça magazin siteleri için tasarlanmış. Bir çok ücretli temadan da iyi olan bu tema haber siteleri için de kullanılabilir bir özellikte.

Admin panelinden bir oldukça detayı değişiklik yapma ve düzenleme imkanı sunan bu tema sizi oldukça rahatlatacaktır.

ColorMag Parasız WordPress Teması

İncele İndir

9- Zerif WordPress Parasız Tema

Kurumsal siteler için hazırlanmış oldukça ustalaşmış bir tema. Firmanıza kıymet katacak bir tasarıma haiz. Tema hem kodlama hem de tasarım açısından kendisini ön plana alıyor ve kalitesi ben buradayım diyor.

Eğer kurumsal bir siteniz var ise bu temayı kullanmanızı bilhassa tavsiye ederim.

Zerif Parasız WordPress Teması

İncele İndir

10- Enigma Parasız WordPress Tema

Responsive olarak hazırlanmış bu tema da büyük bir manşet alanı var. Header bölümünde toplumsal ağlarınıza kolaylıkla ulaşım imkanı sunmanıza yarak toplumsal alanlar kısmı yerleştirilmiş.

Her hangi bir kategori için ayarlanmamış bu tema tüm kategorilere açık. Kullandığınız site içinde ne olduğu ne olursa olsun uyum sağlayacağı kati.

Enigma Parasız WordPress Teması

İncele İndir

WordPress için daha çok tema edinmek isterseniz WordPress kategorisinde ki öteki temalara da göz atabilirsiniz. 


Etiketler : En İyi WordPress Temaları, Tema İndir, Tema Yükle, Ücretsiz WordPress Temaları, WordPress, WordPress Tema, WordPress Tema Yükleme, WordPress Temaları, WordPress Ücretsiz Tema, WordPress Ücretsiz Tema 2019


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir