Google Maps Yorum Satın Al

Google maps - benim işletmem yorum satın alarak siz de hemen şimdi işletmenizin görünürlüğünü artırabilirsiniz. Bu sayede Google maps yorum satın aldığınız için arama sonuçlarında rakiplerinizden daha yukarıda çıkma olanağınız olacaktır. Google maps yorum satın almak ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için aşağıdan devam edebilirsiniz.

Google Maps - Benim İşletmem Yorum Hizmeti
49.99

Paket 1 - Özellikleri
10 Adet Gerçek Kaliteli Yorum
7/24 Canlı Destek
7 / 24 HAVALE / EFT Onayı İle Alışveriş
Kredi ve Banka Kartıyla Güvenli Alışveriş
Satın Al
Google Maps - Benim İşletmem Yorum Hizmeti
99.99

Paket 2 - Özellikleri
20 Adet Gerçek Kaliteli Yorum
7/24 Canlı Destek
7 / 24 HAVALE / EFT Onayı İle Alışveriş
Kredi ve Banka Kartıyla Güvenli Alışveriş

Google Benim İşletmem Yorum Satın Al

Adresekleme.com olarak sizlere Google işletme – harita kaydı dışında yorum hizmeti de sunmaktayız. Google maps yorum hizmetimiz tamamen organik yorumlardan oluşmaktadır. Bu sebeple sıralamadaki yerinizi olumlu etkileyecektir. Google benim işletmem yorum satın almadan önce gelin birkaç husustan bahsedelim. Google haritalar, yani google benim işletmem yorum satın aldığınızda işletmenize öncekinden daha fazla ilgi gelebilir. Sitemizde sizin seçeneğinize göre yorum girilmektedir. Biz kendimiz de hazırlayabiliriz, gönderilmesini istediğiniz Google maps yorumlarını siz de bizlere iletebilirsiniz. Hemen şimdi google maps yorum satın alarak arama sonuçlarında üst sıralara çıkın!

Sitemizde sizlere sağladığımız Google yorum hizmeti sayesinde aynı Google arama motorunda geçerli olduğu gibi haritalar tarafında üst sıralara çıkma olanağı buluyorsunuz. Bu işlemi Google haritalar SEO çalışması olarak da adlandırabiliriz. Sanki bir web siteniz varmış ve buna üst sıralara çıkması için SEO hizmeti almışsınız gibi, Google maps için de SEO işlemleri yapılabiliyor.

Google haritalar yorum satın alarak hem işletmenizin bilinirliğini artırmış olacaksınız hem de daha fazla potansiyel müşteriye ulaşarak satışlarınızı artırma imkanınız oluşacaktır. Gelin lafı daha fazla uzatmadan sizlerden gelen bazı sorulara başlıklar altında cevap verelim.

Sıkça Sorulan Sorular Neden Google maps yorum satın almalısınız?

Bize gelen soruların başında neden Google maps yorum satın almalıyım, sorusu bulunuyor. Bunun nedenini yazımızın üst kısmında detaylıca açıkladık. Ancak özet geçmemiz gerekirse;

  • Google maps yorum satın aldığınızda telefonla aranma oranınız artacaktır.
  • Google maps yorum satın aldığınızda işletme puanınız yükselecektir.
  • Google maps yorum satın aldığınızda müşterileriniz artacaktır.
  • Google maps yorum satın alındığında popüler bir işletme haline geleceksiniz ve sıralamanız yükselebilecektir.
  • Google maps yorum satın aldığınızda görüntülenmeleriniz, dolayısıyla da
  • satışlarınız artacaktır.
Google maps yorum hizmetinde kullanılacak yorumları ben gönderebilir miyim?

Sitemizden satın alınan Google haritalar yorum hizmetinden sonra sizden yorumlar gelmesi durumunda bu yorumları kullanıyoruz. Bazı müşterilerimiz Google maps yorum satın alırken özellikle kendi yazmış olduğu yorumları bizlere iletiyor ve biz de bu yorumları farklı hesaplardan işletmesine yorum olarak gönderiyoruz.

Ancak Google maps yorum satın alırken bize yorum göndermek zorunda değilsiniz. Uzman ekibimiz sayesinde Google benim işletmem kaydınıza göndereceğimiz yorumları özenle hazırlıyoruz. Bu sebepten içinizi ferah tutabilirsiniz.

Satın aldığım Google maps yorumları ne zaman eklenir?

Google maps yorum satın alındığında bu yorumların hangi sürede ekleneceği o anki alınan yorum miktarına ve google’un algoritmalarına göre değişkenlik gösterebilir. Eğer çok hızlı yorum ekleme işlemi yapılırsa Google doğal olmadığını iddia edip yorumları silebilir. Bu yüzden 1-3 gün sürüyor diyebiliriz. Google maps yorum satın aldığınızda ivedilikle yorumları organik olarak gönderiyoruz.

Google benim işletmeme yapılan yorumlar Türk hesaplardan mı yapılıyor?

Yine en çok sorulan sorulardan biri olan Google maps işletmenize gönderdiğimiz yorumların Türk hesaplardan gönderilip gönderilmediği konusudur. Sitemizden satın aldığınız Google maps yorum hizmeti tamamen Türk profiller üzerinden gönderilmektedir. Yani siz Google maps yorum satın aldığınızda işletme bilginizi bize iletiyorsunuz ve Türk hesaplardan Türkçe ve kaliteli yorumlar hesabınıza gönderilmeye başlıyor.

Google satın alınan yorumları silebilir mi?

Google maps yorum satın aldığınızda Google bu satın alınan yorumları silebilmektedir. Ancak biz silinmemesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve silinmeyle ilgili uzun süredir ciddi bir şikayet almadık. Google işletme yorumlarını eğer doğal olmadığını algılarsa veya o an algoritmasını değiştirirse silebilir. Ancak bu oldukça nadir bir durumdur. Sitemiz silinen yorumlarda müşteri memnuniyeti adına %5-10 oranında (duruma göre) telafi gerçekleştirebilmektedir. Bu bağlamda eğer yorumlarınız silinirse bizimle iletişime geçip neden silindiği konusunda bilgi alabilirsiniz, eğer bizden kaynaklı bir hataysa telafi sağlanacaktır. Ancak bazı müşterilerimiz risk almak istemediğinden günde sadece 1-2 yorum gönderimi yaptırtmaktadırlar. Siz de bundan yararlanmak isteyebilirsiniz.

Para iadesi mevcut mu?

Google maps yorum satın aldığınızda bu işlem tek taraflı olduğundan herhangi bir para iadesi söz konusu değildir. Çünkü yapılan yorumlar için bir yazar ekibimiz, bir de yorumları farklı hesaplardan ve ip’lerden girecek olan yorumcu ekibimiz mevcuttur. İşimizi önemsediğimiz için sizi asla mağdur etmemek adına titizlikle yorum hizmetinizi tamamlamayı gayemiz olarak benimsiyoruz.

Google Benim İşletmem Yorumları Ne İşe Yarar?

Google benim işletmem yorum satın aldığınızda işletmenizin SEO çalışmalarına olumlu etkisi olur. Bilinirlilik artacağı için eğer varsa web sitenize girişler artar, telefonunuz daha çok aranmaya başlar. Bu da daha fazla müşteriyi beraberinde getirir diyebiliriz.

Kimler Google maps yorum satın alabilir?

Eğer Google maps yorum satın almak istemenize rağmen kafanızda soru işaretleri varsa gelin biraz detaylardan bahsedelim;

Eğer Google haritalar yorum satın almanızın mantıklı olup olmadığı konusunda şüpheye düşüyorsanız basitçe; eğer benim işletmem hesabı sahibiyseniz yorum satın alabilir ve müşterilerinizi artırabilirsiniz. Yine Google maps, diğer adıyla benim işletmem hesabınızın görünürlüğü zayıfsa, işletmenizin varlığını daha fazla öne çıkarmak adına yorum satın alabilirsiniz. Eğer hali hazırda Google harita kaydını bizim sitemizden yapmayıp kendinize ait bir işletmeniz varsa ve bir işlem yaptırmadıysanız yine Google maps yorum satın almanızı öneriyoruz. En son olarak ise; eğer işletmenizin trafiği düşükse ve çok fazla kişi size yorum yapmayıp aramıyorsa bu noktada Google benim işletmem yorum satın almanız mantıklı bir hareket olacaktır.

Kimler Google maps yorum hizmeti satın alamaz?
  • TC anayasasına aykırı bir işletmeniz varsa sitemiz üzerinden google maps yorum hizmeti satın alamazsınız.
  • Google maps yorum satın almanız, haritalardaki sıralamanızı direkt olarak yükseltmez. Sadece destekleyici rol oynar. Eğer Google maps sıralamanızın yükseleceğini kesin olarak düşünüyorsanız bu hizmet size göre olmayabilir. SEO hizmeti için bizlere yazabilirsiniz.
  • Eğer yeni kayıt ettirdiğiniz bir google işletmeniz varsa buna bir anda 200-300 yorum almak işletmenizi riske sokabilir. Dolayısıyla yorumların silinme ihtimali de artabilir. Google algoritması siz google yorum satın almanızdan sonra anormallik algılayıp yorumları silebilir. Hatta işletmenizin askıya alınmasına sebebiyet verebilir. Dolayısıyla eğer Google maps yorum satın alacaksanız ihtiyatlı davranmanız ve sorumluluğun tamamen sizde olduğunu bilmeniz gerekir.

Sitemizden verilen Google maps yorum satın almadan önce bu maddeleri okumuş olduğunuz farz edilir. Google maps yorum satın alırken kafanıza takılan diğer her türlü konu için bize sol alt kısımda bulunan whatsapp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz ve sorularınızı sorabilirsiniz.