11-Popüler WordPress Temaları

Başlarken

Web siteniz için en popüler WordPress temalarını mı aramıştınız?

İçerik açısından varlıklı web sitelerinin, hem yeni hem de mühim içinde ne olduğu belirgin bir halde göstermelerine destek olabilecek değişik düzenlere ihtiyacı vardır. Bu WordPress temaları tam da bunu yapmak için tasarlanmıştır.

Temaları ücretli – ücretsiz bir şekilde belirttim. Doğal ki parasız olan temaların tüm özellikleri etken değil, onlar da çeşitli upgrade olanağına haiz. Gene de parasız bir başlangıç için ideal.

Haydi, sitenizde kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarından bazılarına bir göz atalım.

1. ColorMag – Parasız
ColorMag

İlk sırada ColorMag var, bu sebeple nedirbakalim.com bu parasız temayı kullanıyor.

ColorMag, sofistike bir WordPress temasıdır. Öne çıkan bir içerik kaydırıcısı, hususi widget’lar ve hususi başlık yardımıyla beraber gelir.

Renk seçenekleri ve hususi arka planlarla ColorMag, web sitenizin görünümünü tamamen değiştirmenize olanak tanır. Ek olarak kutudan çıkmış olduğu anda WooCommerce’i destek sunar.

ColorMag ve öteki parasız temalar için copyright yazısı kaldırma içerikli yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

2. Divi – Ücretli
Divi

Divi, herhangi bir internet sayfası oluşturmak için tasarlanmış popüler bir WordPress temasıdır. Yerleşik bir sayfa oluşturucu ve çevrimiçi dergiler için birden fazla şablon dahil olmak suretiyle düzinelerce hazır seviye ile beraber gelir.

Hususi tasarım öğeleri, renk şemaları, arka plan seçenekleri ve daha fazlasını ihtiva eder. Ek olarak, web sitenizi arama motorlarında sıralamaya destek olmak için SEO optimizasyonu ihtiva eder.

3. Astra – Parasız
Astra

Astra, piyasadaki en iyi WordPress fazlaca amaçlı temalarından biridir. Yükleyebileceğiniz ve size uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz birkaç başlatmaya hazır başlangıç web sitesiyle beraber gelir.

Astra, herhangi bir WordPress sayfa oluşturucu eklentisiyle mükemmel çalışır ve tonlarca esnek seçenekle beraber gelir. Temanızı, canlı özelleştiriciyi kullanarak yada varsayılan WordPress düzenleyicide bir sayfayı düzenleyerek özelleştirebilirsiniz.

4. The Essence – Ücretli
The Essence

Essence, yaşam seçimi, moda, eğlence ve benzeri internet sayfaları için uygun zarif bir WordPress temasıdır. Yazı sayfalarınız için 4 değişik seviye seçeneği ve web sitenizdeki yazıları kolayca paylaşmak için kayan bir kenar çubuğuna haiz yerleşik bir toplumsal paylaşım özelliği ihtiva eder.

İçinde ek olarak Instagram ve toplumsal profiller için hususi widget’lar bulacaksınız. Essence, canlı özelleştiriciyi kolayca kullanmaya başlamanızı elde eden ağrısız bir kurulum süreciyle beraber gelir.

5. Magazine Pro – Ücretli
Magazine Pro

Magazine Pro, StudioPress’in kuvvetli ve çağdaş bir WordPress temasıdır. Özelleştirilebilir başlıklara haizdir ve WooCommerce için hazır olarak gelir.

Ek olarak, kurulumu kolay, widget’lı bir ana sayfa, çoklu sayfa düzenleri ve canlı tema özelleştiricisindeki ek seçenekler ihtiva eder.

6. Public Opinion – Ücretli
Public Opinion

Public Opinion, şık ve çağdaş bir WordPress temasıdır. Açık bir renk şeması ve widget’ları kullanarak kolayca özelleştirebileceğiniz esnek bir ana sayfa düzeniyle gelir.

İçerik kaydırıcıları, öne çıkan kategoriler, reklam alanı, çoklu kategori düzenleri ve daha fazlasını ihtiva eder. Hız ve performans için optimize edilmiştir ve mobil cihazlarda eşit derecede mükemmel görünür.

7. OceanWP – Parasız
OceanWP

OceanWP, parasız bir WordPress fazlaca amaçlı temasıdır. Süratli bir halde adım atmak için düzinelerce evvelde oluşturulmuş site ve 1 tıklamayla içerik ithalatçısı ile beraber gelir.

E-Tecim entegrasyonu ile ürün satmanıza ve çevrimiçi para kazanmanıza olanak tanır. Tema çeviriye hazırdır ve kutudan çıkar çıkmaz RTL dillerini destek sunar.

8. Patch – Ücretli
Patch

Patch, içeriğinizi öne çıkaran minimalist bir seviye içeren duvar seçimi bir WordPress blog oluşturma ve mecmua temasıdır. Ana sayfanız için bir ızgara düzeni dahil olmak suretiyle birden fazla seviye seçeneği ile beraber gelir.

Web sitenizin her yönünü özelleştirmek için birçok esnek seçenekle kullanımı kolay ve kurulumu hızlıdır. Ek olarak, WPML benzer biçimde bir eklenti kullanarak çeviriye hazırdır.

9. Ultra – Ücretli
Ultra

Ultra, kolayca bir mecmua yada gazete internet sayfası yapmak için fazlaca amaçlı bir yaklaşıma haiz çarpıcı bir WordPress temasıdır. Tamamen özelleştirilebilir demo siteleri ve özelleştirme için yerleşik bir sayfa oluşturucu sunar.

Ultra’nın öteki mühim özellikleri içinde premium eklentiler, renk şemaları, seviye seçenekleri, paralaks kaydırma ve daha fazlası bulunur. Kullanıcılarınız üstünde mükemmel bir ilk izlenim bırakmak için görüntü filtrelerine haizdir.

10. Domino Magazine – Ücretli
Domino Magazine

Domino Magazine, oldukça özelleştirilebilir bir WordPress mecmua temasıdır. Ana sayfada birden fazlaca pencere öğesi alanı ve dinamik bir sayfa oluşturucu bulunur.

Yerleşik bir haber takip edeni, hava durumu widget’ı ve sekmeli bir widget ile beraber gelir. Tema ek olarak hususi bir arka plan, başlıklar, kaydırıcılar ve logonuzu kolayca eklemenize olanak tanır.

11. Guten Theme – Parasız
Guten Teması

Guten Theme, WordPress blok editörü için tasarlanmış şık bir WordPress mecmua temasıdır. Üstbilgi, altbilgi ve blog için birden fazlaca yerleşik seviye ile beraber gelir.

Guten Theme, yazılarınız ve sayfalarınız için kolayca etkisinde bırakan içerik düzenleri oluşturmanıza olanak tanıyan ek Gutenberg bloklarını destek sunar. Esnek şablonlarla hususi renklere ve yazı tipi ayarlarına haizdir.

12. News Portal – Parasız
News Portal

Haber Portalı, güzel tasarlanmış bir WordPress dergisi ve haber temasıdır. Kategori sayfalarınız için renk seçmek için birden fazla renk şeması ve seçeneği ile beraber gelir.

Daha kolay özelleştirme için düzinelerce tema seçeneği ihtiva eder. Bunların tümüne canlı özelleştirici vesilesiyle erişilebilir. Haber Portalı, tüm popüler WordPress eklentileri ile kontrol edilmiş ve daha iyi hız, performans ve SEO için optimize edilmiştir.

13. Tribune – Ücretli
Tribune

Tribune, en mühim içeriğinizi içeren zarif bir düzene haiz kuvvetli bir WordPress haber ve mecmua temasıdır. Sayfanın üst kısmında öne çıkan bir gönderi alanı ve alt kısmında bir atlıkarınca kaydırıcısı vardır.

Öteki özelliklerin yanı sıra, bir kaydırıcı, bir video widget’ı, WordPress canlı özelleştirici ayarları, sekmeli widget’lar, sonsuz kaydırma, toplumsal medya entegrasyonu ve süratli kurulum sunar.

14. Royal Magazine – Parasız
Royal Magazine

Royal Magazine, gazeteler, dergiler ve kişisel bloglar için uygun güzel bir parasız WordPress dergisi temasıdır. Canlı tema özelleştiricisini kullanarak kurulumu kolay, mecmua seçimi bir ana sayfa düzeniyle beraber gelir.

Bu duyarlı tema, çoklu gezinme menüleri, kenar çubukları, renk seçenekleri ve sayfa şablonlarıyla beraber gelir. Ek olarak popüler sayfa oluşturucular ve en iyi WordPress eklentileri ile mükemmel çalışıyor.

15. HitMag – Parasız
HitMag

HitMag, parasız bir WordPress haber ve mecmua temasıdır. Sağ kenar çubuğu ve çift gezinme menüsü ile üstte özellikli bir içerik kaydırıcısı ile beraber gelir.

HitMag’in öne çıkan kategoriler kısmı, reklam yerleştirme alanı, trend widget’ı ve daha fazlası vardır. Tema kurulumu, sonrasında kendi içeriğinizle değiştirebileceğiniz tek tıklamayla demo içerik aktarıcısı ile kolaydır.

Peki ya siz hangi temayı kullanmayı düşünüyorsunuz ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir