10+ En İyi WordPress Blog Temaları

10+ En İyi WordPress Blog Temaları

WordPress içerik yönetim sistemi için tasarlanmış en iyi parasız içerik paylaşım blog temaları burada. Parasız WordPress Blog Temalarını inceleyip indirebilirsiniz. Kaliteli WordPress Temaları, Parasız WordPress Blog Temaları, Telifsiz WordPress blog temalarını indirip ön seyretme yapabilirsiniz. 

İçerik paylaşımı icra eden siteler için düşünülmüş bu temalar, blogunuz da ki içerikleri daha ön plana çıkarmanız için düşünülmüş bir oldukca alana haiz. Bu temalar temiz kodlanmış ve süratli temalardır.

 Dip Not:   Wordpress temaları indirip oluşturmak için kafi bilgiye haiz değilseniz WordPress Tema Kurulumu adlı yazımı okuyarak Parasız WordPress temaları kolaylıkla kurabilirsiniz.

WordPress Temalar

2019 yılı için öne çıkan wordpress temaları bir araya getirdim. Birbirinden güzel temalar.

FacePress

WordPress Temaları – FacePress

Kişisel bloglar için olmazsa olmaz temaların önderlik yapar. Feysbuk seçimi kolay içerik paylaşmak isteyenler için düşünülmüş. Süratli ve kaliteli temalar içinde Facepress. Açık ve koyu renk seçenekleri, Genişlik seçenekleri, Site de paylaşılan içerik için süre çizelgesi de bulunmaktadır. Fotoğraf paylaşmayı sevenler için galeri görünümü.

İncele İndir

Video News

Video News – WordPress Teması

İçerikleri görsel olarak zenginleştiren bloglar için düşünülmüş ve tasarlanmış bir tema. Youtube kırmızısı kullanılmış. İnceleme blogları için mükemmel bir tasarıma haiz. Kategorilere acele ulaşım. Süratli yüklenme. Manşette video alanlarına yer verilmiş. 

Ürün araştırma blogları için her şey var. Denemenizi tavsiye ederim.

Siyah ve kırmızı renk seçenekleri ile inceleyebilirsiniz.

İncele İndir

Foot – WordPress Teması

Foot – WordPress Teması

Fotoğraf tabanlı bir WordPress teması Kategori alanlarını istediğiniz şeklinde düzenleme olanağınız var. Sıkıldığınız da çizgi düzenine geri dönebiliyorsunuz. Sidebarlarla uğraşmak istemiyorsanız bu tema tam size nazaran. 

İncele İndir

I Love It!

I Love It! – WordPress Teması

Temanın adı onu seviyorum. 🙂 Mütevazi oldukca renkli olmayan bir tasarıma haiz. Sloganlı bir manşet alanına haiz. 

Header kısmınde geniş bir arama kutusuna yer verilmiş.

Kullanıcı kaydına olanak tanıyan bu tema sadelik yana tercihini kullananlar için düşünülmüş bir tema.

İncele İndir

Pin – WordPress Teması

Pin – WordPress Teması

Daha oldukca haber sitesini çağrıştıran bir tasarıma haiz olsa da kutu seçimi sunumu ile içerikleri ön plana çıkarmayı başarmış bir tema. Manşet kısmı oldukça kullanışlı. Sol sidebar da ise popüler içeriklerinizi gösterebileceğiniz bir alan bulunuyor. 

Kategoriler yerleşimi ile içeriklere kolay ulaşım imkanı ise kullanıcı deneyimini arttırıyor. 

İncele İndir

Uploader – WordPress Teması

Uploader WordPress Teması

Daha oldukca içerikleri indirme imkanı sunan internet sayfaları için düşünülmüş. Paylaştığınız içerikleri bir tuşla listeleme ya da kutu ile gösterme imkanı sunuyor. 

Büyük bir manşet alanı ve altında kategori seçme olanağına nazaran filtreleme alanı yer almış. Bu sayede kullanıcının ulaşmak istediği içeriğe acele erişme imkanı bulunuyor.

Kullanıcılara kayıt olma imkanını tanınıyor. Kayıtlı kullanıcılar kendi içeriklerini başka kullanıcılar içinde indirme imkanı sağlamış olduğu alanlara haiz. 

İçerik paylaşım siteleri için doğru tercih olacak bir tema.

İncele İndir

Aruna – WordPress Teması

Aruna WordPress Teması

Kişisel blogcular için tasarlanmış ve son aşama amacına uygun bir tema.

İçeriklerinizi kolay yönetmeniz ve karışık olmayan bir arayüze haiz. Renklerde istediğiniz şeklinde değişim yapabilirsiniz.

İncele İndir

UpVote WordPress Teması

UpVote WordPress Teması

Reddit seçimi bir halde tasarlanmış bu tema. Temiz bir kodlamaya haiz site süratli bir halde yükleniyor. Site ziyaret edenlere kayıt olup etkileşimde bulunmalarına olanak tanıyan bir tema. 

Web sitenizde paylaşılan içerikleri oylayarak yukarı ya da aşağıya yönlendirme imkanları var. Bu sayede beğenilen içerikleriniz hep yukarıda.

İncele İndir

Cube – WordPress Teması

Cube – WordPress Teması

Benim bu biçim tasarımlar oldukca hoşuma gidiyor. Tema adını tasarımında da yansıtmış. Küp şeklinde tasarımlar. Manşet alanında öne çıkan görselleri ya da popüler yazılarınızı gösterme imkanınız var. 

Responsive tasarıma haiz olan bu tema bir oldukca değişik aygıt da hakkını verecek görünümlere haiz.

İncele İndir

Katla – WordPress Teması

Katla WordPress Teması

Temanın kendine özgü editör alanı bulunmakta. İçerikleri bu sayede kolayca girebiliyorsunuz. Kullanıcılar kendilerine özgü profil sayfaları oluşturabiliyorlar.

İncele İndir

Me Gusta! – WordPress Teması

Me Gusta! – WordPress Teması

Bu tema bana birazcık onedio sitesini hatırlattı. Kullanıcıları içerik eklemeleri için sidebar kısmında buton bulunuyor. Kullanıcılar kolayca kendi içeriklerini ekleme olanağına haiz.

Temada değişik bir özellik kullanılmış. Klavye kısayolları. Mesela klavyeden R tuşuna basınca random (rastgele) bir mevzu getiriyor ekrana. Sonraki yazıya geçmek için J tuşuna basmanız kafi.

İncele İndir


Etiketler : 2019 WordPress Temaları, Hızlı WordPress Temaları, Kaliteli WordPress temaları, Kişisel Blog Temaları, Sosyal İçerik Paylaşma Temaları, Tema, Tema İndir, Tema Yükle, Ücretli Temalar 2019, Ücretli WordPress Temaları, Ücretsiz WordPress Kaliteli Temalar, WordPress Tema, WordPress Tema İndir, WordPress Temalar, WordPress Temaları, WordPress Ücretsiz Temalar


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir